Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acute Mind - Prophecy
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.01
2017
9. Dni Transportu na PK

9. Dni Transportu na PK

 
9. Dni Transportu na PK
Koło Naukowe Logistyki TiLOG działające na Wydziale Inżynierii Lądowej PK organizuje w czwartek i piątek ogólnopolskie 9. Dni Transportu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji spotkania będą „Problemy transportowe i logistyczne zabytkowych obszarów miejskich”.

Dni Transportu to konferencja studencka poświęcona branży TSL (transport, spedycja, logistyka), której celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń zarówno ze środowiskiem akademickim, firmami branży TSL, jak i ze studentami innych uczelni w kraju. Tak, jak co roku podczas seminarium organizowane są również warsztaty.

9. Dni Transportu odbędą się w Pawilonie Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners