Dionne Bronfield - Yeah Right

9. Dni Transportu na PK

Koło Naukowe Logistyki TiLOG działające na Wydziale Inżynierii Lądowej PK organizuje w czwartek i piątek ogólnopolskie 9. Dni Transportu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji spotkania będą „Problemy transportowe i logistyczne zabytkowych obszarów miejskich”.

Dni Transportu to konferencja studencka poświęcona branży TSL (transport, spedycja, logistyka), której celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń zarówno ze środowiskiem akademickim, firmami branży TSL, jak i ze studentami innych uczelni w kraju. Tak, jak co roku podczas seminarium organizowane są również warsztaty.

9. Dni Transportu odbędą się w Pawilonie Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.