Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Roots feat. Cody Chesnutt - The Seed 2.0
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.12
2021
8 stycznia 2022 r.: koncert noworoczny Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej

8 stycznia 2022 r.: koncert noworoczny Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej

 
8 stycznia 2022 r.: koncert noworoczny Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej
Działająca pod patronatem Politechniki Krakowskiej, Krakowska Orkiestra Staromiejska zaprasza na koncert noworoczny pt. „Strauss & Operetta”, który odbędzie się 8 stycznia 2022 r. o godz. 16.00 w Sali Teatralnej Parafii Św. Jadwigi Królowej przy ul. Władysława Łokietka 60.

 

Muzycy pod batutą Wiesława Olejniczaka przygotowali karnawałowy program muzyki wiedeńskiej i operetkowej, m.in. arie z operetek („Zemsta Nietoperza”, „Frau Luna”, „Krakowiacy i Górale”), uwertury, polki, galopy, walce oraz tradycyjny finałowy marsz Straussa. W roli solistki wystąpi Katarzyna Słota-Marciniec. 
 
Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi biletów oraz obostrzeń sanitarnych na stronie internetowej KOS: smkos.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners