Rita Ora - 'R.I.P.' featuring Tinie Tempah

8. edycja konkursu wiedzy o patronie PK

Dziś rusza proces rejestracji do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Tadeuszu Kościuszce - patronie Politechniki Krakowskiej. Zapisy online do konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” potrwają od 22 lutego do 22 marca.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pięniężne i rzeczowe, a najlepsza trójka uczestników dodatkowo uzyska punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” jest rejestracja na stronie internetowej www.kosciuszko.pk.edu.pl - w terminie do 22 marca br. W konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz finaliści poprzednich edycji. Pierwszy etap odbędzie się online, 4 kwietnia. Finał konkursu rozegra się 26 kwietnia na PK.

Zapraszamy serdecznie!