Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA...What A Life!
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.02
2019
8. edycja konkursu wiedzy o patronie PK

8. edycja konkursu wiedzy o patronie PK

 
8. edycja konkursu wiedzy o patronie PK
Dziś rusza proces rejestracji do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Tadeuszu Kościuszce - patronie Politechniki Krakowskiej. Zapisy online do konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” potrwają od 22 lutego do 22 marca.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pięniężne i rzeczowe, a najlepsza trójka uczestników dodatkowo uzyska punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” jest rejestracja na stronie internetowej www.kosciuszko.pk.edu.pl - w terminie do 22 marca br. W konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz finaliści poprzednich edycji. Pierwszy etap odbędzie się online, 4 kwietnia. Finał konkursu rozegra się 26 kwietnia na PK.

Zapraszamy serdecznie!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners