Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lombard - Szklana pogoda
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.12
2016
74. Konkurs Szopek Krakowskich

74. Konkurs Szopek Krakowskich

 
74. Konkurs Szopek Krakowskich
Zgodnie z tradycją w pierwszy czwartek grudnia rozpoczął się konkurs krakowskich szopek. Twórcy zaprezentowali swoje dzieła na Rynku Głównym. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w niedzielę 4 grudnia w Pałacu Krzysztofory do którego szopkarze przenieśli prace po prezentacji.

Wystawa pokonkursowa krakowskich szopek w Pałacu Krzysztofory będzie dostępna dla zwiedzających od poniedziałku 5 grudnia do 26 lutego przyszłego roku. Ekspozycja będzie po raz pierwszy dostosowana dla osób niewidomych.

W 74. Konkursie Szopek Krakowskich uczestniczą osoby w różnym wieku i nie tylko z Krakowa. 42 szopki wybudowali dorośli, a 120 – dzieci i młodzież.  Na uwagę zasługuje fakt, że w konkursie biorą udział także dwie szopki wykonane przez niewidomych i słabowidzących.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners