Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.12
2018
6 grudnia odwiedź Instytut Pojazdów Szynowych

6 grudnia odwiedź Instytut Pojazdów Szynowych

 
6 grudnia odwiedź Instytut Pojazdów Szynowych
W najbliższy czwartek na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej odbędą się dni otwarte specjalności Inżynierii Pojazdów Szynowych. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z zasadami rekrutacji, porozmawiać z obecnymi studentami specjalności oraz przedstawicielami firm branży kolejowej.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli skonsultować się z kadrą dydaktyczną, studentami specjalności oraz przedstawicielami firm, współpracującymi z jednostką. Dodatkowo, pojawi się okazja, aby wczuć się w rolę motorniczego i zmierzyć z sytuacjami, które zdarzają się w czasie prowadzenia tramwaju. Wszystko dzięki symulatorowi, którego oprogramowanie pozwala odtworzyć rzeczywiste warunki ruchu miejskiego. 

Dzień Otwarty Specjalności Inżynieria Pojazdów Szynowych odbędzie się 6 grudnia br. w godz. 9.30-14.30 na kampusie Wydziału Mechanicznego PK przy al. Jana Pawła II 37 (hol budynku A, I piętro). Więcej informacji znajdziecie na FB wydarzenia.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners