Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Turbo - Dorosle dzieci
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.02
2023
69. Mistrzostwa PK w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Weź udział w zmaganiach na stoku

69. Mistrzostwa PK w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Weź udział w zmaganiach na stoku

 
69. Mistrzostwa PK w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Weź udział w zmaganiach na stoku
Przed nami 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Od 15 do 18 marca na stoku Kasprowego Wierchu zmierzą się ze sobą studenci, pracownicy oraz absolwenci Politechniki Krakowskiej.

Politechniczne mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie to już tradycja. Wkrótce odbędzie się 69 edycja zawodów. Wystartują w niej zarówno studenci, absolwenci, jak i pracownicy PK. 69. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie odbędą się w terminie 15-18 marca w Zakopanem.

 

Każdy, kto chciałby wziąć w nich udział musi wcześniej dokonać rezerwacji. Chęć udziału w zawodach należy zgłosić do 3 marca 2023 r. Nie warto jednak czekać do ostatniej chwili, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń jest decydująca.

 

Warunkiem uczestnictwa w 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, a także podpisanie oświadczeń i uiszczenie opłaty. Można zrobić to w sekretariacie CSiR w godzinach 8:00 - 14:00 (u pani Małgorzaty Majczyk). Warto pamiętać, że płatności można dokonywać jedynie gotówką. Opłatę trzeba uiścić do 9 marca 2023 r., bowiem po tym terminie rezerwacja miejsca zostanie anulowana.

 

Do udziału w 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zaprasza Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na ich stronach internetowych, a także na Facebooku.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners