Daria Zawialow - Hej Hej!

2023
69. Mistrzostwa PK w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Weź udział w zmaganiach na stoku

Przed nami 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Od 15 do 18 marca na stoku Kasprowego Wierchu zmierzą się ze sobą studenci, pracownicy oraz absolwenci Politechniki Krakowskiej.

Politechniczne mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie to już tradycja. Wkrótce odbędzie się 69 edycja zawodów. Wystartują w niej zarówno studenci, absolwenci, jak i pracownicy PK. 69. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie odbędą się w terminie 15-18 marca w Zakopanem.

Każdy, kto chciałby wziąć w nich udział musi wcześniej dokonać rezerwacji. Chęć udziału w zawodach należy zgłosić do 3 marca 2023 r. Nie warto jednak czekać do ostatniej chwili, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń jest decydująca.

Warunkiem uczestnictwa w 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, a także podpisanie oświadczeń i uiszczenie opłaty. Można zrobić to w sekretariacie CSiR w godzinach 8:00 - 14:00 (u pani Małgorzaty Majczyk). Warto pamiętać, że płatności można dokonywać jedynie gotówką. Opłatę trzeba uiścić do 9 marca 2023 r., bowiem po tym terminie rezerwacja miejsca zostanie anulowana.

Do udziału w 69. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zaprasza Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na ich stronach internetowych, a także na Facebooku.