Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - Hollywood
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.11
2018
60 lat Stowarzyszenia Wychowanków PK

60 lat Stowarzyszenia Wychowanków PK

 
60 lat Stowarzyszenia Wychowanków PK
W poniedziałek 3 grudnia na Politechnice Krakowskiej w pawilonie konferencyjno-wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się konferencja pt. „6 Dekad - 6 Dróg do sukcesu”.

W 1958 roku na Politechnice Krakowskiej powstało wiele instytucji. Jedną z nich jest Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Krakowskiej, które ma za zadanie wspomaganie integracji środowiska uczelni, wspieranie absolwentów wchodzących w życie zawodowe oraz ułatwianie im samokształcenia oraz popularyzacja osiągnięć naukowo-technicznych wychowanków PK.

Podczas konferencji z okazji jubileuszu swoją receptę na sukces zawodowy i osobisty przedstawią laureaci Złotej Księgi Wychowanków Politechniki Krakowskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisu należy dokonać przez formularz online dostępny tutaj. Więcej informacji znajdziecie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners