Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona

60 lat Stowarzyszenia Wychowanków PK

W poniedziałek 3 grudnia na Politechnice Krakowskiej w pawilonie konferencyjno-wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się konferencja pt. „6 Dekad - 6 Dróg do sukcesu”.

W 1958 roku na Politechnice Krakowskiej powstało wiele instytucji. Jedną z nich jest Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Krakowskiej, które ma za zadanie wspomaganie integracji środowiska uczelni, wspieranie absolwentów wchodzących w życie zawodowe oraz ułatwianie im samokształcenia oraz popularyzacja osiągnięć naukowo-technicznych wychowanków PK.

Podczas konferencji z okazji jubileuszu swoją receptę na sukces zawodowy i osobisty przedstawią laureaci Złotej Księgi Wychowanków Politechniki Krakowskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisu należy dokonać przez formularz online dostępny tutaj. Więcej informacji znajdziecie na pk.edu.pl.