Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Graham Coxon - Ooh, Yeh Yeh (Radio Edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.02
2019
5 lat współpracy PK i Nokii

5 lat współpracy PK i Nokii

 
5 lat współpracy PK i Nokii
W czwartek 7 marca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się wydarzenie, podczas którego studenci będą mogli poznać metody pracy firmy Nokia - lidera w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej. Zapraszamy do Pawilonu Konferencyjno-Wystawowego „Kotłownia” od godz. 9:00.

Od godz. 9.00 do 17.00 przewidziano otwarte wykłady, natomiast dla zainteresowanych przygotowane zostanie stanowisko Speed Recruitment, gdzie studenci będą mogli odbyć krótkie spotkania z przedstawicielami Nokii.

Porozumienie między Politechniką Krakowską a firmą Nokia Kraków zostało zawarte w 2014 r. Współpraca realizowana jest na wielu płaszczyznach, w tym przy organizacji targów pracy, praktyk i staży dla studentów, realizacji prac dyplomowych oraz prowadzeniu szkoleń i kursów dla studentów.

W październiku 2017 r. na Politechnice otwarte zostało laboratorium dydaktyczne Nokii, dzięki któremu studenci PK mogą praktycznie poznawać nowoczesne technologie przesyłania danych w standardzie LTE. W Polsce Nokia zatrudnia już 4,5 tys. osób, część z nich w Krakowie.

Więcej informacji o wydarzeniu „High 5! Pięć lat współpracy Nokii i PK” na Facebook’u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners