Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

OneRepublic - Good Life
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.04
2018
56 „Ekstraligowy" Rajd Politechniki Krakowskiej

56 „Ekstraligowy" Rajd Politechniki Krakowskiej

 
56 „Ekstraligowy" Rajd Politechniki Krakowskiej
Bazą Rajdu w tym roku są Gołkowice Górne - Centrum Wypoczynku „JordaNova”. Impreza potrwa od poniedziałku 30. kwietnia do czwartku 3. maja. Jak co roku, spodziewać się można wielu atrakcji i przede wszystkim dobrej zabawy.

Rajd Politechniki Krakowskiej jest najstarszą w Polsce imprezą turystyczną, w klasie rajdów górskich. Pierwszy odbył się w Dolinkach Podkrakowskich w kwietniu 1962 r. Pomysłodawcą Rajdu był student PK, ówczesny wiceprzewodniczący Rady Uczelnianej ZSP i przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki - Kazimierz Flaga, który 40 lat później został rektorem Politechniki (kadencja 1996-2002).

Szczegółowy program prezentuje Samorząd Studencki PK na stronie internetowej rajdu. Zapraszamy również do wysłuchania rozmowy na temat tegorocznego rajdu z organizatorami, których gościliśmy w studio.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners