The Cranberries - Zombie

56 „Ekstraligowy" Rajd Politechniki Krakowskiej

Bazą Rajdu w tym roku są Gołkowice Górne - Centrum Wypoczynku „JordaNova”. Impreza potrwa od poniedziałku 30. kwietnia do czwartku 3. maja. Jak co roku, spodziewać się można wielu atrakcji i przede wszystkim dobrej zabawy.

Rajd Politechniki Krakowskiej jest najstarszą w Polsce imprezą turystyczną, w klasie rajdów górskich. Pierwszy odbył się w Dolinkach Podkrakowskich w kwietniu 1962 r. Pomysłodawcą Rajdu był student PK, ówczesny wiceprzewodniczący Rady Uczelnianej ZSP i przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki - Kazimierz Flaga, który 40 lat później został rektorem Politechniki (kadencja 1996-2002).

Szczegółowy program prezentuje Samorząd Studencki PK na stronie internetowej rajdu. Zapraszamy również do wysłuchania rozmowy na temat tegorocznego rajdu z organizatorami, których gościliśmy w studio.