Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE HIVES - Go Right Ahead
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.02
2017
41. Bieg Kościuszkowski

41. Bieg Kościuszkowski

 
41. Bieg Kościuszkowski
24 marca, po raz czterdziesty pierwszy, pobiegną reprezentanci uczelni i służb mundurowych. W tym roku będzie to także jedna z imprez towarzyszących obchodom Roku Tadeusza Kościuszki na Politechnice Krakowskiej.

Bieg odbywa się w rocznicę złożenia przez Tadeusza Kościuszkę uroczystej przysięgi narodowi (24 marca 1794 r.) na Rynku Głównym w Krakowie. Jako pierwsze, w samo południe wyruszą na trasę biegu sztafety męskie. Start sprzed gmachu głównego Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Zawodnicy pobiegną przez Rynek Główny na Kopiec Kościuszki. Wokół Rynku Głównego odbędą się natomiast biegi w trzech kategoriach: sztafeta kobiet, bieg VIP-ów oraz bieg osób niepełnosprawnych.

Organizatorami Ulicznego Biegu Sztafetowego Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki są Politechnika Krakowska, uczelniany klub AZS PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK.

Więcej informacji na temat Biegu Kościuszkowskiego (w tym formularz zgłoszeniowy) na stronie internetowej: www.azs.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners