Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Yesterdays
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.05
2018
3D mapping Pałacu Królewskiego w Łobzowie

3D mapping Pałacu Królewskiego w Łobzowie

 
3D mapping Pałacu Królewskiego w Łobzowie
W czwartek 24 maja na ścianach budynku Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki o godz. 21:30 odbędzie się 3D mapping - wielkoformatowa wizualizacja realizowana przez studentów II stopnia kierunku informatyka, specjalności grafika komputerowa i multimedia oraz członków Koła Naukowego Grafiki Komputerowej „Visgraph” Politechniki Krakowskiej.

3D mapping jest projektem łączącym sztukę i technologię; światło, cienie, dźwięk i architekturę. Jest okazją dla inżynierów na zaprezentowanie zmysłu artystycznego, który w nich drzemie. Mapping na Politechnice odbywa się już po raz kolejny, w ubiegłych latach miało to miejsce na ścianach „Działowni" i akademików przy ul. Skarżyńskiego.

W tym roku projekt jest realizowany w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, w związku z tym został zainspirowany polskimi wynalazcami, m.in. Marią Skłodowską-Curie, Mieczysławem Wolfke i Kazimierzem Prószyńskim. Pokazy będą odbywały się co 30 minut, od godz. 21:30.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners