Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.06
2018
30 lat Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej

30 lat Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej

 
30 lat Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej
W środę 20 czerwca w krakowskim klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza 1 odbędzie się koncert premier Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej. Start o godzinie 19:00.

Krakowska Orkiestra Staromiejska działająca pod patronatem Politechniki Krakowskiej powstała w 1988 r. Wyróżniana wieloma nagrodami, zarówno w Polsce jak i Europie, jest zespołem o bigbandowym brzmieniu. W jej repertuarze dominuje muzyka rozrywkowa, a występy są dynamicznym, dbającym o szczegóły wydarzeniem.
Już jutro, w klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza 1 wybrzmi koncert premier oraz występ laureata konkursu „Twój ulubiony przebój w Twoim wykonianiu". Zapraszamy!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners