Radio Nowinki - ROCK VENTURA powtorka programu

2. edycja „Nowych technologii dla dziewczyn”

Jeszcze tylko do 30 czerwca można aplikować w tegorocznej, drugiej edycji programu stypendialnego dla kobiet „Nowe technologie dla dziewczyn”, w którym udział bierze Politechnika Krakowska. W ramach programu rozdysponowanych zostanie dwadzieścia stypendiów na rok akademicki 2016/17.

Do udziału w programie organizatorzy zapraszają maturzystki 2016 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków, na Politechnice Krakowskiej są to: automatyka i robotyka, elektrotechnika, informatyka, informatyka stosowana, inżynieria bezpieczeństwa, nanotechnologie i nanomateriały. Stypendystki otrzymają pomoc w wysokości 12 tys. zł, znajdą się pod opieką mentora lub mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel, a niektóre z nich zostaną zaproszone do wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.stypendiadladziewczyn.pl