Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Turbo - Dorosle dzieci
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.06
2016
2. edycja „Nowych technologii dla dziewczyn”

2. edycja „Nowych technologii dla dziewczyn”

 
2. edycja „Nowych technologii dla dziewczyn”
Jeszcze tylko do 30 czerwca można aplikować w tegorocznej, drugiej edycji programu stypendialnego dla kobiet „Nowe technologie dla dziewczyn”, w którym udział bierze Politechnika Krakowska. W ramach programu rozdysponowanych zostanie dwadzieścia stypendiów na rok akademicki 2016/17.

 

Do udziału w programie organizatorzy zapraszają maturzystki 2016 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków, na Politechnice Krakowskiej są to: automatyka i robotyka, elektrotechnika, informatyka, informatyka stosowana, inżynieria bezpieczeństwa, nanotechnologie i nanomateriały. Stypendystki otrzymają pomoc w wysokości 12 tys. zł, znajdą się pod opieką mentora lub mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel, a niektóre z nich zostaną zaproszone do wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.stypendiadladziewczyn.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners