Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.01
2019
27. Finał WOŚP w Krakowie

27. Finał WOŚP w Krakowie

 
27. Finał WOŚP w Krakowie
Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagości w Krakowie. W niedzielę 13 stycznia można liczyć na liczne koncerty, naukę pierwszej pomocy, orkiestrowy sklepik czy akcję krwiodawstwa.
Zebrane przez Orkiestrę pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 13 stycznia od wczesnych godzin porannych będzie można bawić się pod sceną ustawioną na Rynku Głównym.
 
W tym roku prezydent Krakowa Jacek Majchrowski przekaże na aukcje szopkę krakowską autorstwa Marzeny Krawczyk. Na jednej z aukcji będzie można wylicytować przejażdzkę symulatorem trawmwaju NGT6, zlokalizowanym na Wydziale Mechanicznym PK
 
Po pozostałe informacje na temat tegorocznej edycji WOŚP zapraszamy na stronę fundacji oraz do źródła artykułu.  
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners