Amarok - Massa

21 stycznia rusza rekrutacja na PK

W poniedziałek 21 stycznia rozpoczyna się elektroniczna rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na Politechnice Krakowskiej. W tym roku po raz pierwszy Wydział Mechaniczny dodatkowo rekrutuje na studia niestacjonarne I stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim.

Według najnowszych badań losów absolwentów uczelni, dyplom Politechniki Krakowskiej zapewnił znalezienie pracy ponad 90 proc. osób do pół roku po ukończeniu studiów. Większość znajduje zatrudnienie zgodne z wykształceniem jeszcze przed obroną pracy dyplomowej.

Elektroniczna rejestracja rozpocznie się 21 stycznia i potrwa do 4 lutego. Dzień później ogłoszone zostaną wyniki rekrutacji. Dokumenty od osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów będą przyjmowane w dniach 6-8 lutego 2019 r. Ogłoszenie list studentów oraz list osób zakwalifikowanych do wpisu na studia z list rezerwowych nastąpi 11 lutego br.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dostępny jest w Serwisie Rekrutacyjnym: rekrutacja.pk.edu.pl.