Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Live - Heropsychodreamwer
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.01
2019
21 stycznia rusza rekrutacja na PK

21 stycznia rusza rekrutacja na PK

 
21 stycznia rusza rekrutacja na PK
W poniedziałek 21 stycznia rozpoczyna się elektroniczna rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na Politechnice Krakowskiej. W tym roku po raz pierwszy Wydział Mechaniczny dodatkowo rekrutuje na studia niestacjonarne I stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim.

Według najnowszych badań losów absolwentów uczelni, dyplom Politechniki Krakowskiej zapewnił znalezienie pracy ponad 90 proc. osób do pół roku po ukończeniu studiów. Większość znajduje zatrudnienie zgodne z wykształceniem jeszcze przed obroną pracy dyplomowej.

Elektroniczna rejestracja rozpocznie się 21 stycznia i potrwa do 4 lutego. Dzień później ogłoszone zostaną wyniki rekrutacji. Dokumenty od osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów będą przyjmowane w dniach 6-8 lutego 2019 r. Ogłoszenie list studentów oraz list osób zakwalifikowanych do wpisu na studia z list rezerwowych nastąpi 11 lutego br.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dostępny jest w Serwisie Rekrutacyjnym: rekrutacja.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners