Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czeslaw Spiewa - Mieszko i Dobrawa Jako Poczatek
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.10
2022
20 października Inżynierskie Targi Pracy PK

20 października Inżynierskie Targi Pracy PK

 
20 października Inżynierskie Targi Pracy PK
Pracodawcy będą czekać na studentów i absolwentów.Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.
Wielu przedstawicieli rynku pracy w jednym miejscu, możliwość rozmowy, złożenia dokumentów aplikacyjnych oraz skonsultowania swojego CV z ekspertami – to wszystko będzie możliwie podczas Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Krakowskiej, które 20 października (godz. 10.00-15.00) odbędą się w hali Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17.
 
Organizatorem Inżynierskich Targów Pracy jest Biuro Karier Politechniki Krakowskiej. Wydarzenie ma charakter cykliczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, 20 października na stoiskach w hali przy ul. Kamiennej zaprezentują się przedstawiciele różnych branż, w tym: budowlanej, architektonicznej, elektronicznej, IT, energetycznej, mechanicznej, produkcyjnej, konstrukcyjnej, telekomunikacyjnej. Swój profil działalności oraz oferty pracy dla studentów i absolwentów przedstawią m.in.: Air Liquide, ALTHA Powder Metallurgy, Anatomic Iron Poland Sp. z o.o., ArcelorMittal Poland, Bamet, Mota-Engil Central Europe S.A., iTechArt Group, Budimex S.A., Fabryka kotłów SEFAKO S.A., Forglass Sp. z o.o., Hitachi Energy Services Sp. z o.o., NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o., Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o., ZUE S.A., Główny Urząd Miar. 
 
Inżynierskie Targi Pracy to znakomita okazja do bezpośredniego spotkania studentów i absolwentów z rekruterami i przedstawicielami firm oraz zapoznania się z oczekiwaniami pracodawców wobec przyszłych pracowników – mówi mgr Adriana Nowak z Biura Karier PK. 
 
Udział w targach zapowiedziało ponad 30 wystawców oraz gości z kraju i zagranicy. Pełną listę uczestników oraz szczegółowe informacje na temat targów można znaleźć na stronie: targi.pk.edu.pl. Tradycyjnie, osoby odwiedzające halę CSiR PK, będą mogły pozostawić swoje CV na stanowiskach wystawców. Ale to nie wszystko. Dla zainteresowanych zostanie zaaranżowana specjalna „Strefa doradztwa”, gdzie swoje dokumenty aplikacyjne będzie można skonsultować z ekspertami zawodowymi Biura Karier Politechniki Krakowskiej i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz pracownikami firm. 
 
Wstęp na Inżynierskie Targi Pracy jest bezpłatny, ale wymaga elektronicznej rejestracji: https://app.evenea.pl/event/877134-2/?fbclid=IwAR3gfsKGK35Sn566okRT10YisZayf_XaJPb-b-ekSTx3Km3LfFfpvDyCvMw
 
Inżynierskie Targi Pracy zostały objęte patronatem honorowym przez rektora Politechniki Krakowskiej prof. dr. hab. inż. arch. Andrzeja Białkiewicza. Sponsorami wydarzenia są: Bamet, Mota-Engil Central Europe S.A. oraz iTechArt Group. 
 
Informacje o ITP także na Facebooku
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners