Morning Parade - 08 Half Litre Bottle

20 marca Dzień Otwarty na PK

W marcu przyszli studenci Politechniki Krakowskiej będą mieli okazję zwiedzić kampus uczelni, biorąc udział w Dniu Otwartym. Wydarzenie odbędzie się w środę, w godz. od 9 do 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych planujący rozpoczęcie studiów I stopnia w roku akademickim 2019/2020 będą mogli odwiedzić stoiska wydziałowe i tematyczne, wysłuchać prezentacji o uczelni lub porozmawiać ze studentami. Dokładny harmonogram znajdziecie na plakacie wydarzenia oraz FB.

Jeżeli przyjazd do Krakowa na Dzień Otwarty stanowi kłopot, przedstawiciele uczelni pojawią się w kilku miastach południowo-wschodniej części kraju, aby wziąć udział w miejscowych Targach Edukacyjnych. Daje to możliwość rozmowy bez konieczności podróży do stolicy Małopolski. Szczegóły odnośnie miejsc oraz dat znajdziecie tutaj.

Zapraszamy również na stronę stworzoną dla przyszłych studentów PK - maturzysta.pk.edu.pl.