Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Eastwestrockres - Kawalek Szczescia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.02
2019
20 marca Dzień Otwarty na PK

20 marca Dzień Otwarty na PK

 
20 marca Dzień Otwarty na PK
W marcu przyszli studenci Politechniki Krakowskiej będą mieli okazję zwiedzić kampus uczelni, biorąc udział w Dniu Otwartym. Wydarzenie odbędzie się w środę, w godz. od 9 do 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych planujący rozpoczęcie studiów I stopnia w roku akademickim 2019/2020 będą mogli odwiedzić stoiska wydziałowe i tematyczne, wysłuchać prezentacji o uczelni lub porozmawiać ze studentami. Dokładny harmonogram znajdziecie na plakacie wydarzenia oraz FB.

Jeżeli przyjazd do Krakowa na Dzień Otwarty stanowi kłopot, przedstawiciele uczelni pojawią się w kilku miastach południowo-wschodniej części kraju, aby wziąć udział w miejscowych Targach Edukacyjnych. Daje to możliwość rozmowy bez konieczności podróży do stolicy Małopolski. Szczegóły odnośnie miejsc oraz dat znajdziecie tutaj.

Zapraszamy również na stronę stworzoną dla przyszłych studentów PK - maturzysta.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners