Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

20 listopada startuje Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom

W poniedziałek 20 listopada rusza Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom, w której Politechnika Krakowska bierze po raz pierwszy udział. Wydarzenie rozpocznie wielki happening na kampusie głównym uczelni, przy ul. Warszawskiej 24.

Akcja będzie trwała na terenie wszystkich kampusów PK do 15 grudnia br. Jej celem jest zbiórka karmy, legowisk, lekarstw, a także datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt w województwie małopolskim. Rok temu, w 10. edycji Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom, w ciągu czterech tygodni zebrano łącznie 1390 kg karmy dla zwierząt.

Akcję patronatem honorowym objął rektor PK prof. Jan Kazior.

Posłuchaj rozmowy z Beatą Szostak, pracownikiem Wydziału Inżynierii Lądowej i koordynatorką akcji na PK.