Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chilli Peppers - Higher Ground
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.05
2017
19 maja kwesta na "Pola Nadziei"

19 maja kwesta na "Pola Nadziei"

 
19 maja kwesta na "Pola Nadziei"
Politechnika Krakowska już po raz kolejny włącza się w akcję "Pola Nadziei". 19 maja na wszystkich kampusach uczelni prowadzona będzie kwesta na rzecz osób terminalnie chorych z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

W zamian za datek, ofiarodawcy otrzymają żonkilową broszkę - międzynarodowy symbol nadziei, przypominający o ludziach cierpiących, oczekujących towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Celem kampanii "Pola Nadziei” jest nie tylko pozyskanie środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie ich życia, ale również szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie na potrzeby osób chorych. W zeszłym roku społeczność akademicka PK zebrała prawie 6 tys .zł.

Więcej informacji o kampanii "Pola Nadziei" znajduje się pod adresem: www.polanadziei.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners