Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Imagine Dragons - Zero
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.07
2018
19. Edycja Festiwalu „Cracovia Danza"

19. Edycja Festiwalu „Cracovia Danza"

 
19. Edycja Festiwalu „Cracovia Danza"
W niedzielę 22 lipca rozpoczął się 19. Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza". Do 29 lipca będzie można przyjrzeć się marszom, turniejom, pojedynkom oraz wielu choreograficznym układom z różnych epok i kręgów kulturowych.

W związku z festiwalem po raz pierwszy nasz kraj odwiedzi Rakesh Sai Babu, mistrz indyjskiego tańca Chhau opartego na sztukach walki. Wystąpi także francuski mistrz tańca barokowego Pierre-François Dollé, twórca słynnej formacji Fantaisies Baroques, oraz doskonałe tancerki, m.in.: Alaknanda Bose z Indii, Barbara Segal z Anglii, Marie-Claire Bär Le Corre z Francji czy Ana Yepes z Hiszpanii.
Podczas finału, w sobotę i niedzielę, 28 i 29 lipca, Kraków zaludni się postaciami rycerzy, żonglerów, chorągwiarzy oraz dworzan w strojach z różnych epok. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie u źródła artykułu.

Zapraszamy również do obejrzenia materiału video na temat 19. Edycji „Cracovia Danza".

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners