Pink Floyd - Another brick in the wall (part 2)

15. Studencki Festiwal Informatyczny

W najbliższy czwartek 21 marca rozpoczyna się 15. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego, który organizowany jest wspólnie przez studentów z Akademi Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od kilkunastu lat. Wydarzenie co roku gromadzi  pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

Program konferencji zakłada mnogość prelekcji, warsztatów oraz wielu innych form zajęć, prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów. Pozwala to odwiedzającym na zdobycie praktycznych umiejętności pod okiem zawodowców, co przekłada się potem na atrakcyjność na rynku pracy.

3 dni wypełnionych po brzegi atrakcjami, które zainteresują najbardziej wybrednych. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie na stronie sfi.pl. Ponadto, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z jednym z organizatorów - Mateuszem - na temat wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 marca, w Centrum Informatyki AGH D-17.