Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Moving Radio Edit
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.03
2019
15. Studencki Festiwal Informatyczny

15. Studencki Festiwal Informatyczny

 
15. Studencki Festiwal Informatyczny
W najbliższy czwartek 21 marca rozpoczyna się 15. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego, który organizowany jest wspólnie przez studentów z Akademi Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od kilkunastu lat. Wydarzenie co roku gromadzi  pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

Program konferencji zakłada mnogość prelekcji, warsztatów oraz wielu innych form zajęć, prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów. Pozwala to odwiedzającym na zdobycie praktycznych umiejętności pod okiem zawodowców, co przekłada się potem na atrakcyjność na rynku pracy.

3 dni wypełnionych po brzegi atrakcjami, które zainteresują najbardziej wybrednych. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie na stronie sfi.pl. Ponadto, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z jednym z organizatorów - Mateuszem - na temat wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 marca, w Centrum Informatyki AGH D-17.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners