Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Crazy Town - Buterfly
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.05
2023
15 lat działalności ESN PK

15 lat działalności ESN PK

 
15 lat działalności ESN PK
W tym roku Erasmus Student Network na Politechnice Krakowskiej obchodzi ważną rocznicę – piętnastolecia powstania organizacji! W ciągu tego czasu udało jej się zrealizować wiele ciekawych projektów oraz osiągnąć postawione sobie cele.
Organizacja dąży nie tylko do zintegrowania studentów, ale też do pomocy im w codziennych sprawach, takich jak znalezienie mieszkania, poruszanie się po mieście, czy zapoznanie się z lokalną kulturą. Dzięki regularnym spotkaniom organizowanym przez ESN, studenci zagraniczni mają okazję poznać nowych ludzi, wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach kulturalnych i nauczyć się języka obcego. ESN PK to nie tylko pomoc dla studentów z innych krajów. Organizacja angażuje się także we wsparcie lokalnej społeczności, działania na rzecz ochrony środowiska oraz promowania edukacji, kultury, zdrowia psychicznego i fizycznego, a także działalność charytatywną. Jak mówią członkowie ESN PK: – Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że udało nam się zgromadzić grupę ludzi, która działa z pasją i zawsze stawia sobie za cel realizację naszego motto “Students helping students”. Dziękujemy wszystkim Członkom, Partnerom oraz Wolontariuszom, którzy wnieśli swój wkład w naszą organizację. Wierzymy, że kolejne piętnaście lat będą dla nas równie owocne i pełne sukcesów! 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners