Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Meek Oh Why - Billy Bounce
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.09
2018
12. Małopolska Noc Naukowców

12. Małopolska Noc Naukowców

 
12. Małopolska Noc Naukowców
28 września odbędzie się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Również Politechnika Krakowska z tej okazji przygotowała wiele atrakcji - wykłady, pokazy i eksperymenty organizowane przez Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej oraz Wydział Mechaniczny.

Jak co roku, udział we wszystkich wydarzeniach Nocy Naukowców Politechniki jest bezpłatny, ale na niektóre z nich obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zapisać się można od 19 września, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: nocchemikow@gmail.com.
Szczegółowy program wydarzenia oraz fotografie z poprzednich edycji wydarzenia znajdziecie na pk.edu.pl oraz www.nocnaukowcow.malopolska.pl/program/krakow.  
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners