Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Best of You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.07
2017
10 lipca rusza kolejna edycja Workcamp

10 lipca rusza kolejna edycja Workcamp

 
10 lipca rusza kolejna edycja Workcamp
W poniedziałek wystartuje Workcamp – akcja organizowana przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Tym razem studenci PK wyremontują świetlicę środowiskową „Akademia Młodzieży” przy ul. Radzikowskiego 29 w Krakowie. Zadanie do łatwych nie należy.

Świetlica przy ul. Radzikowskiego zajmuje parter i piwnice budynku. W te wakacje uczestnicy Workcamp  chcą zająć się piwnicami, w których zlokalizowane jest zaplecze sportowe. Dodatkowo remontu wymaga hol. Kilkunastu studentów z Politechniki Krakowskiej zamierza pracować codziennie od rana do wieczora.  Remont ma potrwać trzy tygodnie. Warto dodać, że wszystkie materiały budowlane potrzebne do prac wolontariusze zdobywają sami – od pędzli, szpachli i wałków po farby i płytki podłogowe.

Przypomnijmy, że w poprzednich dwóch latach studenci budownictwa PK odnawiali budynek Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie.

O postępie tegorocznej edycji projektu Workcamp będziemy informować na bieżąco.

Szczegóły akcji zdradza jej współorganizator, Magdalena Słota, która gościła w piątkowym „Poranku w Nowinkach”. Posłuchajcie rozmowy.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners