Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - The Sharpest Lives
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.01
2019
10. Grand Prix w narciarstwie alpejskim

10. Grand Prix w narciarstwie alpejskim

 
10. Grand Prix w narciarstwie alpejskim
W czwartek 10 stycznia rozpocznie się rywalizacja o Puchar JM Rektora PK; polem zmagań będzie narciarstwo alpejskie. Pierwsze zawody odbędą się w Spytkowicach, a tradycyjnie o Puchar walczyć będą pracownicy uczelni.

Początki rywalizacji narciarskiej pracowników Politechniki sięgają lat 70'tych XX wieku, kiedy to organizowano zawody międzywydziałowe. W 2010 roku miała miejsce pierwsza edycja Grand Prix o Puchar JM Rektora Politechniki Krakowskiej w narciarstwie alpejskim. Od tamtego czasu, co roku na stokach w Spytkowicach, Kasinie i Lubomierzu rywalizuje blisko 100 uczestników.

Zawodnicy będą walczyć o puchary dziekanów wszystkich wydziałów PK, a także – w ostatnich zawodach – o puchar kanclerza PK, dyrektora Biblioteki PK i kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej. Terminarz zawodów dostępny jest na stronie internetowej: www.csir.pk.edu.pl.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners