Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Mela Koteluk - Spadochron
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

06.11
2013
Wirtuozi w Politechnice

Wirtuozi w Politechnice

 

Loading the player ...


 
29 października w Teatrze Zależnym odbył się koncert z cyklu "Wirtuozi w Politechnice", którego celem jest kształtowanie wrażliwości i świadomości muzycznej przyszłego absolwenta uczelni technicznej poprzez organizację koncertów kameralnych, a także spotkań z wybitnymi instrumentalistami i pedagogami. Tego wieczoru na scenie zaprezentował się zespół "Duo Ardente". Nasi reporterzy Magdalena Józefczyk oraz Michał Rączka również byli obecni na tym koncercie. Materiał zawiera m.in. wypowiedź dr. Piotra Romańczyka pracującego na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej PK oraz krótki wywiad z zespołem "Duo Ardente". W naszym materiale nie zabrakło również fragmentu koncertu.

                                                                                             fot. Jan Zych

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners