Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Hey - Teksanski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

30.10
2014
Projektowanie Projektantów

Projektowanie Projektantów

 

Loading the player ...


 
W dniach 23-24 października odbyła się konferencja Projektowanie Projektantów.

Z okazji 50lecia Wydziału Form Przemysłowych na Krakowskiej ASP zorganizowano międzynarodową konferencję dotyczącą designu.

 

'W roku 1964, gdy w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie powołano do życia Wydział Form Przemysłowych, było to pierwsze miejsce, w którym w naszym kraju można było studiować wzornictwo. Obecnie kandydaci na projektantów mają do wyboru około 25 szkół w Polsce, zlokalizowanych w akademiach sztuk pięknych, uniwersytetach, politechnikach, wyższych szkołach pedagogicznych, humanistycznych i zawodowych.

Dzisiejsi studenci tworzyć będą wizerunek jutrzejszego świata – we wszystkich zróżnicowanych aspektach, które swoim zasięgiem obejmuje wzornictwo. Co zmieniło się przez ostatnie 50 lat, co jest najważniejsze dzisiaj, co będzie ważne jutro?'

http://projektowanieprojektantow.pl/

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners