Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach

Podcasty

Inauguracja roku akademickiego na WIL i WIiTCH

Loading the player ...

Cotygodniowy Skrót Informacji to nowa propozycja dla wszystkich słuchaczy naszego radia. Audycja ta będzie się pojawiać w każdy wtorek po porannym programie czyli po godzinie 11. CSI będzie prezentować w całości wszystkie reportaże minionego tygodnia. Premierowy odcinek już za nami a w nim mogliśmy usłyszeć powyższy materiał z inauguracji roku akademickiego 2013/2014 na Wydziale Inżynierii Lądowej i Wydziale Inżynierii i Technologi Chemicznej. W materiale można usłyszeć wypowiedzi Prof. dr hab. inż. Jana Kaziora - Prorektora ds. Nauki Politechniki Krakowskiej, Dziekana WIL Prof. dr hab. inż. Tadeusza Tatary, Dziekana WIiTCH prof. dr hab. inż. Zygmunta Kowalskiego oraz przedstawicieli Samorządu Studenckiego PK.