Soundgarden - Black Hole Sun

Podcasty

Herbaciarnia naukowa startuje wykładem o krakowskich fortach!

Loading the player ...

Politechnika Krakowska stała się w tym roku gospodarzem inauguracyjnego wykładu kolejnej już edycji "Herbaciarni Naukowej", wykład według tradycji odbył się, w pierwszy czwartek września w Pawilonie Konferencyjno- Wystawowym „Kotłownia” w głównym kompleksie budynków uczelni przy ul. Warszawskiej 24.

Po powitaniu przez Rektora uczelni i wysłuchaniu informacji uczniowie wysłuchali wykładu pt.  „Krakowskie forty”.

Dlaczego to taki ciekawy temat, co dzisiaj dzieje się z fortami niegdyś mającymi pomóc bronić miast i zamków, zapraszamy do wysłuchania relacji z wykładu.