Blink-182 - Man Overboard

Podcasty

Festiwal Nauki w Krakowie 2015

Loading the player ...

Do kolejnej edycji festiwalu tym razem organizowanej przez Uniwesytet Pedagogiczny zostało jeszcze trochę czasu. Przygotowania już trawają, m.in. jest organizowany konkurs na hasło przyszłorocznej edycji.

Uniwersytet Pedagogiczny ogłasza konkurs na hasło Festiwalu Nauki 2015!

Ze strony organizatora:

"Jeśli masz głowę pełną pomysłów i chcesz, żeby to właśnie twoje hasło promowało przyszłoroczny Festiwal Nauki w Krakowie organizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny, jak najszybciej prześlij nam swoje propozycje.

Tematyka Festiwalu powinna skupiać się na przyszłości i rozwoju.

Autor najlepszego hasła weźmie udział w profesjonalnym, wybranym przez siebie szkoleniu z zakresu komunikacji i PR organizowanym przez Ośrodek Badań Nad Mediami. Ukończenie szkolenia poświadczone będzie certyfikatem.

Zachęcamy wszystkich do zamieszczania swoich propozycji do 12.09.2014r.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem."

więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/groups/688887841192166/

Do udziału w konkursie zaprasza profesor Robert Stawarz.