Carrantuohill - Galway

Zapisy na Adapciak

Rekrutacja na PK w toku! Niektórzy już wiedzą, czy dostali się na wymarzone studia. Aby jeszcze lepiej rozpocząć pierwszy rok na PK Samorząd zaprasza na obóz!

Obóz adaptacyjny od początku miał ułatwić studiowanie „Pierwszakom” i umożliwić lepszy start na PK. W związku z tym każdy pierwszy tydzień września należał do „świeżaków”. W tym czasie Samorząd wraz z Fundacją organizowali wiele ciekawych przedsięwzięć, eventów, a przez cały obóz zapewniali wikt i opierunek. Jednak do kanonu „Adapciaka” weszły i są kultywowane po dzień dzisiejszy:
- zwiedzanie miasta Krakowa i Wydziałów
- spotkanie z władzami Uczelni