Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Higher Ground
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.05
2014
Zamień Elektro-Odpady na kulturalne wypady

Zamień Elektro-Odpady na kulturalne wypady

 
Zamień Elektro-Odpady na kulturalne wypady
Chomikujesz w szufladzie stare telefony całej rodziny? Potykasz się o niepotrzebne radio, a komunistyczna sokowirówka zasłania widok z okna? Ogarnij swoje mieszkanie i przynieś zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na Plac Wolnica 24 maja. Sam się zdziwisz, ile wolnego miejsca nagle pojawi się w Twoich szafkach, piwnicy, na komodzie i pod łóżkiem. W zamian za niepotrzebny lub zużyty sprzęt otrzymasz bilet do kina, teatru czy muzeum!

 

W sobotę, 24 maja na krakowskim Placu Wolnica będzie miała miejsce kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Zamień Elektro-Odpady na kulturalne wypady”. Przynieś niepotrzebną mikrofalę, lokówkę, pralkę czy telefon a nagrodzimy Cię wejściówką na wydarzenie kulturalne. Za największy sprzęt możesz otrzymać nawet 2 bilety! Wejściówki rozdawane będą do wyczerpania zapasów.  
Możliwa będzie wcześniejsza rezerwacja biletów do wybranych miejsc kultury. Informacje na bieżąco podawane będą tutaj. Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia.
Jeśli nie przekonuje Cię możliwość otrzymania biletu do którejś z krakowskich instytucji kultury dodamy, że korzyści jest znacznie więcej. Przede wszystkim zadbanie o środowisko – elektro-odpady zawierają wiele szkodliwych substancji, które szybko przenikają do gleby, zatruwając ją. Biorąc udział w akcji możecie również uniknąć mandatu – za wyrzucanie elektrośmieci do zwykłych śmietników grozi wysoka grzywna.

*

W ramach wydarzenia 20 maja odbędzie się Zielone Kino. Uczniowie szkół podstawowych będą mieli tego dnia możliwość napędzania siłą swoich mięśni projekcji filmów na temat recyklingu elektro-odpadów. Ponadto, aby zaszczepić w dzieciakach prośrodowiskowe postawy, przygotowaliśmy dla nich wiele tematycznych gier i zabaw.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Środowiska oraz Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
więcej info: http://recykling.org.pl/krakow.php

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners