Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Loom - Ptaki (radio edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.01
2014
Z ZIEMI CHIŃSKIEJ DO POLSKI

Z ZIEMI CHIŃSKIEJ DO POLSKI

 
Z ZIEMI CHIŃSKIEJ DO POLSKI
...czyli jak zacząć sprowadzać towar z zagranicy do Polski. Publiczne. Zapraszamy na spotkanie organizowane przez NZS Politechnika Krakowska oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Kraków.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Kraków zapraszają studentów Naszej uczelni na spotkanie z Jackiem Piechocińskim - studentem PK oraz właściciel firmy importującej elektronikę użytkową.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądają aspekty prawne importowania towarów z zagranicy do Naszego kraju. Poznania ciekawej osoby jaką jest Jacek i wysłuchania jego historii. Jeśli zastanawialiście się nad taką formą biznesu, właśnie to spotkanie jest dla was, zostaną rozwiane wasze wątpliwości oraz otrzymacie odpowiedzi na swoje pytania związane z tematyką importu i zdecydowania się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Mimo gorącego okresu przed sesją liczymy na waszą obecność.

Poniżej link do formularza zapisowego:
https://docs.google.com/forms/d/1YgURCz03mDuzTqDhG4rzmKYeFU7uAe0pEqMG1XLTlak/viewform

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners