The Cranberries - This Is The Day

Z ZIEMI CHIŃSKIEJ DO POLSKI

...czyli jak zacząć sprowadzać towar z zagranicy do Polski. Publiczne. Zapraszamy na spotkanie organizowane przez NZS Politechnika Krakowska oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Kraków.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Kraków zapraszają studentów Naszej uczelni na spotkanie z Jackiem Piechocińskim - studentem PK oraz właściciel firmy importującej elektronikę użytkową.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądają aspekty prawne importowania towarów z zagranicy do Naszego kraju. Poznania ciekawej osoby jaką jest Jacek i wysłuchania jego historii. Jeśli zastanawialiście się nad taką formą biznesu, właśnie to spotkanie jest dla was, zostaną rozwiane wasze wątpliwości oraz otrzymacie odpowiedzi na swoje pytania związane z tematyką importu i zdecydowania się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Mimo gorącego okresu przed sesją liczymy na waszą obecność.

Poniżej link do formularza zapisowego: