Shapeshifters - Incredible

XVI edycja Inżynierskich Targów Pracy BEST AGH!

Inżynierskie Targi Pracy są dla studentów znakomitym sposobem poszukiwania pracy, praktyk lub staży zawodowych. To spotkanie pracodawców ze studentami i absolwentami krakowskich uczelni technicznych, które przybliża młodym osobom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na rynku pracy.

52 pracodawców, informacje o procesach rekrutacyjnych, profilu idealnego kandydata oraz możliwości odbycia staży i praktyk. Wszystko to i jeszcze więcej będzie czekać na Ciebie podczas XVI Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Przyjdź na Halę TS Wisła 12 i 13 marca między 10 a 16 i daj się znaleźć pracodawcy!

Szczegóły na: www.itp.BEST.krakow.pl i www.facebook.com/BEST.itp