Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

David Guetta Feat. Sia - David Guetta Feat. Sia - She Wolf (Falling To Pieces) - Radio Edit
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.01
2014
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

 
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ
Każdy Wieczór Komedii Improwizowanej jest zawsze zupełnie niepowtarzalny, zaskakujący i nieprzewidywalny. Nie inaczej będzie też 22 stycznia, kiedy Grupa AD HOC złożona z doświadczonych artystów kabaretowych znów odwiedzi krakowski Klub Studio.

Grupa AD HOC proponuje widzom scenki kabaretowe, które mają swój zarys i reguły, jednak to publiczność wypełnia je treścią, buduje postaci, wymyśla miejsca i stwarza napięcie. W ten sposób każdy z widowni ma szansę stworzyć wyjątkowe dzieło kabaretowe. Taka okazja nie zdarza się często! Błyskotliwi członkowie Grupy AD HOC wybrną z każdej scenicznej sytuacji i rozbawią nawet tych, którzy zazwyczaj są ponurymi i sceptycznie nastawionymi odbiorcami. Grupa składa się z bardzo zróżnicowanych osobowości scenicznych, która tworzą razem wybuchową mieszankę – eksplozje śmiechu gwarantowane!

 

Sztuka kabaretowej improwizacji nie należy do łatwych, ale artyści Grupy AD HOC opanowali ją do perfekcji – dzięki temu styczniowy wieczór w Klubie Studio będzie doskonałą propozycją dla wszystkich spragnionych dobrych skeczy i żartów. Tym lepszych, że całkowicie świeżych i współtworzonych przez publiczność!

 

Ceny biletów:

ULGOWE: 15 PLN

NORMALNE: 20 PLN

 

Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronach www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl. Bilety będą również dostępne na portalach: www.biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.

Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o występie na www.klubstudio.pl oraz www.adhoc.art.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners