THE RASMUS - No Fear

Torby niosące pomoc

Myślicie, że kabareciarze tylko żartują! Potrafią działać też całkiem serio, co potwierdza akcja organizowana przez Formację Chatelet.

Moda, recycling i kabaret. Elementy pozornie niezależne właśnie dzięki Formacji Chatelet stały się spójną całością. W 2012 roku, jeden z członków Formacji wpadł na nietypowy pomysł. Po jednym z występów kabaretu wśród niepotrzebnych już materiałów reklamowych znalazły się banery.

Dzieje się tak codziennie, kiedy kolejne występy wielu zespołów przechodzą do historii. Ale tym razem banery zamiast trafić na śmietnik stały się inspiracją i materiałem na zupełnie nowy projekt. Pomysł jednego z członków kabaretu, zaangażowanie całego zespołu i praca koszalińskiej marki HO::LO sprawiły, że każdy z Was może cieszyć się designerskim gadżetem i pomóc tym, którzy bardzo potrzebują wsparcia.
Jak to? Z banerów powstały niepowtarzalne torby miejskie. Każda w innym wzorze. Wszystkie wyjątkowe i z ideą. Torba od Formacji Chatelet pomieści wszystko. Niesie podręczny sprzęt każdego, kto lubi wyróżniać się z tłumu, a ponadto niesie pomoc!

Formacja Chatelet znalazła wzór na dobro
(Moda + Recycling + Kabaret = Pomoc)

Każda z toreb może stać się Twoja dzięki udziałowi w licytacji, która już trwa na

Całkowity koszt zdobytych w ten sposób środków zostanie przekazany na rzecz dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Na naszej antenie sam kabaret opowie o pomyśle już w piątek

w audycji Poranek w Nowinkach (godz. 9-11).