Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Daria Zawialow - Hej Hej!
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.10
2014
Time For Funk i Kapelanka w Alchemii

Time For Funk i Kapelanka w Alchemii

 
Time For Funk i Kapelanka w Alchemii
Już piątego listopada premierowy koncert najnowszego wydawnictwa grupy Time For Funk "Głos wewnętrzny" - gościnnie podążając za tym motywem wystąpi również zespół Kapelanka.

Jesienny głos wewnętrzny.

5 listopada w półmroku piwnicy krakowskiej Alchemii wybrzmi - delikatnie, intymnie, czasem szeptem, ale czasem też krzykiem - głos wewnętrzny.

"Głos Wewnętrzny" to tytuł najnowszego albumu krakowsko-bocheńskiej grupy Time For Funk, który stał się jednocześnie motywem przewodnim koncertu premierowego, na którym obok autorów płyty, wystąpi również zespół Kapelanka.

W muzyce obydwu zespołów, które wystąpią tego wieczoru, teksty odgrywają szczególną rolę - w Time For Funk można usłyszeć wiersze Tomasza Różyckiego, którego wiersze były nominowane do nagrody Nike, w Kapelance za teksty, docenione przez Katarzynę Nosowską, odpowiada młoda poetka Kinga Dusik.

Myliłby się jednak ten, kto pomyślałby, że będzie to tzw. poezja śpiewana. Będzie intymna refleksja i nastrój. Ale również ogień, energia i szalony taniec. To wszystko w cenie biletu."

 

 

 

Klub Alchemia

ul. Estery 5, Kraków

5 XI 2014 r. g. 20:00

Bilety 15/20 zł

 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners