Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various - INXS / Afterglow
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.04
2014
Teatr Tańca „Latiga” zaprasza na „Po Cichu”

Teatr Tańca „Latiga” zaprasza na „Po Cichu”

 
Teatr Tańca „Latiga” zaprasza na „Po Cichu”
Teatr Tańca „Latiga”, który działa przy Międzynarodowym Ośrodku Kultury Studentów Politechniki Krakowskiej, zaprasza na specjalny program z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, 29 kwietnia o godz. 19.00 do Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie (os. Tysiąclecia 15).

Teatr Tańca „Latiga” przedstawi spektakl „Po Cichu” w choreografii Anny Ochman, z udziałem: Katarzyny Dębskiej, Pauliny Drąg, Magdaleny Furmanek, Władysława Klimchuka, Anny Ochman, Magdaleny Rapy, Anny Socały i Izabeli Zając.


Wystąpią również zaproszeni goście:

  • zespół „Informacja” i szkoła tańca Impression Dance Complex - „Bezsenność”, „3,2,1....start!”, „Razzle Dazzle” i „Kropki kreski”, choreografia Jany Sedovej;
  • zespół „Impression” we fragmencie spektaklu SpacJA, choreografia Agnieszki Barańskiej, Loneliness, choreografia Eweliny Rudziewicz;
  • zespół „Top” - „You don't know me...”, choreografia Sabiny Pyki;
  • zespół „Projekt” - „Be a body”, choreografia Sabiny Pyki.


Wstęp wolny.


Teatr Tańca „Latiga” (na zdjęciach obok) działa od 2009 roku. Od jesieni 2011 roku próby odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, przy ul. Skarżyńskiego.


„Latiga” założyły trzy tancerki o odmiennym doświadczeniu i warsztacie tanecznym. Wspólnym mianownikiem jest rodzaj wrażliwości muzycznej, skoncentrowanej na rytmie oraz chęć tworzenia tańca, w którym nie opowieść, ale dialog ruchu z dźwiękiem i napięcia odnajdywane między nimi stanowią treść kompozycji tanecznych.


Więcej o zespole na stronie: latiga-teatr.blogspot.com

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners