My Chemical Romance - Dead!

Tadeusz Kościuszko Inżynier i Żołnierz

Zachęcamy do wzięcia udziału w III edycji konkursu wiedzy na temat patrona naszej uczelni. Ogólnopolski konkurs pod patronatem rektora Politechniki Krakowskiej, nosi nazwę Tadeusz Kościuszko Inżynier i Żołnierz i skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów.

Podczas tegorocznej edycji konkursu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci będą rywalizować w ramach dwóch etapów. Pierwszy z nich - test on-line - odbędzie się 27 marca, a 6 najlepszych osób (3 studentów i 3 uczniów) zostanie zaproszonych do udziału w Wielkim Finale, który zorganizowany zostanie 4 kwietnia na terenie Politechniki Krakowskiej.

Aby wziąć udział w pierwszym etapie należy wcześniej dokonać rejestracji. Szczegóły na: