Nightwish - Bless the Child

Szwedzki, kanadyjski i holenderski heavy metal w Kwadracie.

Miłośników klasycznego heavy metalu nie może zabraknąć 20 lutego w Klubie Studenckim Kwadarat - tego dnia bowiem na scenie pojawią się trzy młode zespoły stylistycznie zakorzenione w najlepszych latach Iron Maiden, Judas Priest czy Thin Lizzy...

Jako główna gwiazda wystąpi związany od niedawna z Nuclear Blast szwedzki ENFORCER, który promować będzie swój trzeci studyjny album "Death By Fire". Przed Szwedami usłyszeć będziemy mogli SKULL FIST - dumnie podtrzymujących legendę kanadyjskiego heavy spod znaku Anvil i hardrockowe trio VANDERBUYST z Holandii, które dało się poznać choćby jako support Saxon podczas europejskiej trasy w 2012 r.

Otwarcie bram o 19:00, bilety w cenie 50 zł do nabycia już teraz. Polecamy!

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie klubu Kwadrat: http://klubkwadrat.pl