Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - 10 Speechless
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.03
2014
Startup Sprint Młodość w Krakowie

Startup Sprint Młodość w Krakowie

 
Startup Sprint Młodość w Krakowie
Startup Sprint to 3dniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy w interdyscyplinarnych grupach opracowują pomysły biznesowe, a następnie prezentują je potencjalnym inwestorom. Pracują oni pod przewodnictwem doświadczonych mentorów

Pierwsza edycja Startup Sprint w Krakowie będzie związany z tematem młodości. Wszyscy którzy mają pomysł na aplikację, usługę lub produkt skierowany do dzieci, młodzieży i nastolatków spotkają się 28 marca w siedzibie Google for Entrepreneurs (Rynek Główny 12).

W pierwszej fazie uczestnicy przedstawią własne pomysły, a następnie podzielą się na zespoły i przystąpią do pracy.

Swoim bogatym doświadczeniem uczestników Startup Sprint Młodość będą wspierać: Kamila Sidor CEO Geek Girls Carrots, Dawid Szczepaniak z VML Poland, Richard Lucas Anioł Binzesu, Marek Kapturkiewicz z Innovation Nest, Monika Konieczny z Miasta Dzieci, Grażyna Słomska ze ZmianaNaDobre.pl, Marek Przystaś z Duckie Deck, Tomasz Golenia i Michał Hanusa z Golenia Hanusa Wojtyczek – Adwokaci s.c., Jakub Bochenek z Tuban, Konrad Głowacki i Alina Djamankulova z Google for Entrepreneurs, Marcin Jan Fejfer z SpeedUp Venture Capital Group.

Pomysłodawcą tego rodzaju eventów jest należący do SpeedUp Venture Capital Group fundusz LMS Invest. W Poznaniu zostało już zorganizowane kilka Startup Sprintów o tematyce związanej m.in. z: edukacją, finansami, zdrowiem, rolnictwem, marketingiem.

Organizatorem krakowskiego wydarzenia jest społeczna organizacja kobiet Geek Girls Carrots Kraków, która łączy kobiety kochające nowe technologie.
Promuje i stwarza szansę rozwoju dla kobiet w branżach związanych z IT.

Wśród społeczności GGC jest wiele startuperek i kobiet, które chcą rozwinąć się w tym kierunku. Dlatego dziewczyny z GGC zwane również Marchewkami i Karotkami postanowiły zorganizować to wydarzenie. Stąd także tytuł – Marchewkowy Startup Sprint.

Uczestnictwo w Startup Sprint Młodość jest bezpłatne. Aby wziąć udział należy się zarejestrować, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie jest doskonałą szansą na rozwinięcie bądź doszlifowanie własnego projektu/usługi/produktu pod okiem ekspertów, poznanie wielu ciekawych ludzi oraz kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia: http://krakow.startupsprint.org/

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners