Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Guilty
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.06
2014
Startup Sprint E-commerce i Marketing

Startup Sprint E-commerce i Marketing

 
Startup Sprint E-commerce i Marketing
Startup Sprint E-commerce i Marketing już w ten weekend w Krakowie. Zapraszamy, nie tylko dlatego, że jesteśmy patronem medialnym, ale przede wszystkim dlatego, że może to być wasza szansa. :)

Startup Sprint to cykl 3-dniowych wydarzeń, na których ludzie z pomysłami z konkretnej branży mają szanse rozwinąć swoje pomysły na biznes. Od piątku do niedzieli można zweryfikować swój pomysł, zbudować prototyp, porozmawiać z mentorami z branży oraz zainteresować swoim projektem inwestora. W imprezie biorą udział zarówno dojrzałe firmy, jak i pomysłodawcy, którzy dopiero planują otworzenie firmy.

Podczas STARTUP SPRINT E-COMMERCE I MARKETING skupimy się na pomysłach związanych z nowymi technologiami dedykowanymi branżom: e-commerce, marketingowi. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wszystkich tych, którzy chcą kreatywnie spędzić weekend. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w STARTUP SPRINT

Info i zapisny na: http://ggc.startupsprint.org/

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners