Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various - INXS / Afterglow
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.07
2011
StarGuardMuffin w Radiu Nowinki

StarGuardMuffin w Radiu Nowinki

 
StarGuardMuffin w Radiu Nowinki
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kamilem Bednarkiem i Maćkiem Pilarzem z zespołu StarGuardMuffin. Wywiad będzie wyemitowany we wtorek 5 lipca po godzinie 11:00.

 

StarGuardMuffin już w ciągu pierwszych dwóch lat działalności zdobył wiele prestiżowych nagród, m.in. Grand Prix festiwalu Fama w Świnoujściu, a także zajął pierwsze miejsce na ‘Rock Reggae Festival’. Jednak dopiero sukces wokalisty grupy, Kamila Bednarka sprawił, że kapela zaczęła osiągać spektakularne sukcesy. Za sprawą show telewizyjnego lider grupy stał się rozpoznawalny, dzięki czemu cały zespół zyskał na popularności. Debiutancki album „Szanuj” po dwóch miesiącach od ukazania się na rynku, zyskał podwójny status platynowej płyty – do dziś sprzedano podad 75 tysięcy egzemplarzy. W kwietniu StarGuardMuffin zawitał na Jamajkę, gdzie w legendarnym studio Tuff Gong nagrano kilka nowych utworów zamieszczonych na krążku „Jamaican Trip”. Utwory z tej płyty wraz z rozmową z zespołem będzie można usłyszeć 5 lipca po godzinie 11:00 na antenie Radia Nowinki i nagraniach w dziale „Podcasty” naszej stronie internetowej.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners