Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

mi_tha feat natalia szroeder - zanim pojdziesz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.02
2014
RUSZA NABÓR NA WOLONTARIAT FESTIWALU OFF PLUS CAMERA

RUSZA NABÓR NA WOLONTARIAT FESTIWALU OFF PLUS CAMERA

 
RUSZA NABÓR NA WOLONTARIAT FESTIWALU OFF PLUS CAMERA
Stwórz 7. edycję Festiwalu. Już od 14 lutego można wypełnić formularz rekrutacyjny i zgłosić się jako ochotnik do działań przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego OFF PLUS CAMERA, który odbędzie się w dniach 2- 11 maja 2014 roku.

Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale też szansa rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia. OFF PLUS CAMERA otwiera również perspektywę poznania wybitnych osobistości kina, udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących Festiwalowi oraz oczywiście aktywne uczestnictwo w samej imprezie. Każdy wolontariusz staje się właścicielem imiennego karnetu na Festiwal i może darmowo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach festiwalowych.

Aby zostać wolontariuszem, wystarczy wypełnić (w terminie 14.02-28.02) formularz zgłoszeniowy na offpluscamera.com.

 

W marcu spośród zgłoszonych, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne, na których zostaną przyporządkowane do działów zgodnych z umiejętnościami i predyspozycjami. Już w kwietniu ruszą pierwsze przygotowania.

 

W ramach wolontariatu na OFF PLUS CAMERA można zaangażować się w pracę m.in. w produkcji, w centrum festiwalowym, w kinach, przy uroczystych galach, przy obsłudze gości, w redakcji, w telewizji festiwalowej, oraz w rozbudowanej w tym roku OFF SCENIE- muzycznym dziale Festiwalu.

 

Więcej o wolontariacie usłyszycie 18 lutego w audycji Poranek w Nowinkach.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners