Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.06
2014
"Przemiany" w Teatrze Groteska

"Przemiany" w Teatrze Groteska

 
"Przemiany" w Teatrze Groteska
Jeśli teatr Groteska kojarzy Wam się tylko ze spektaklami dla dzieci, to... źle Wam się kojarzy! Scena dla Dorosłych proponuje kolejną perełkę sceniczną. 13 czerwca o godz. 19:00, 15 czerwca o godz. 19:00 albo 14 czerwca w ramach Nocy Teatrów - obejrzyjcie!

„Przemiany” to niezwykle barwny i dynamiczny spektakl zrealizowany  w stylistyce teatru plastycznego i teatru tańca. Opowiada on o procesie nieustannego odradzania się życia i o człowieku wciąż poszukującym harmonii i szczęścia na przekór nieubłaganemu losowi. W „Przemianach” esencja życia sprowadzona została do najprostszych działań i gestów – codziennych rytuałów, które zwyciężają nad siłami destrukcji. Życie wciąż trwa i rodzi się na nowo, nie poddając się chaosowi i zniszczeniu.

Adolf Weltschek i Małgorzata Zwolińska, twórczy tandem znany m.in. z realizacji przedstawienia „Hommage à Chagall” – wielokrotnie nagradzanego i wystawianego w wielu krajach Europy spektaklu – zdecydowali się wzbogacić środki wyrazowe typowe dla teatru plastycznego o wachlarz możliwości jakie niesie ze sobą taniec współczesny. 

W rezultacie tego spotkania powstał spektakl teatru formy o wyjątkowej urodzie i niespotykanej sile wyrazu. Wzajemnie dopełniają się tu różnorodne środki ekspresji: scenografia, kostium, światło, projekcje multimedialne, muzyka i w końcu ekspresyjny ruch znakomitych Tancerzy.

Radio Nowinki się wybiera – damy Wam znać, co myślimy.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners