Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - Broken Home
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.09
2014
Pożegnanie lata

Pożegnanie lata

 
Pożegnanie lata
W sobotę 13 września 2014, o godz 19:00 na dziedzińcu fortecznym, Młodzieżowego Domu Kultury odbędzie się koncert z cyklu „Pożegnanie lata”. Na scenie wystąpią zespoły: Folk For Freaks oraz Nagła Zmiana Klimatu.

Koncert „Pożegnanie lata”
Wystąpią: Folk For Freaks i Nagła Zmiana Klimatu
Data: 13 IX 2014, godz. 19:00
Miejsce: dziedziniec forteczny MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie

 

Folk For Freaks jest formacją folkowo-etniczną, skupiającą się na muzyce Europy Środkowej, Bałkanów i własnych kompozycjach, z dużą dozą improwizacji.
Zespół Folk For Freaks współtworzą: Gertruda Szymańska–instrumenty perkusyjne; Michał Braszak– gitara basowa, kontrabas; Krzysztof Cyran–gitary, mandolina; Paweł Solecki–EWI (klarnet midi), ludowe instrumenty dęte.
Ten kwartet nowoczesnej muzyki etno, opartej na tradycyjnych utworach, powstał w 2011 roku w Krakowie. Stworzony został przez grupę przyjaciół–doświadczonych muzyków ze środowiska krakowskiego, grających na co dzień w zespołach m.in. Andrzeja Sikorowskiego, Basi Stępniak-Wilk, Marty Honzatko, YesKiezSirumem.
Koncertowy żywioł, inspirujący się folkiem Europy Środkowej, od Polski poczynając, przez Węgry i Rumunię na Bałkanach kończąc. Nie stroni od brzmień elektrycznych. Niejazzowy, nieklezmerski, z pochodzenia krakowsko-świętokrzysko-podlaski.

www. Folk For Freaks

Nagła Zmiana Klimatu to sześcioosobowa formacja muzyków, grających na żywo największe przeboje lat 60, 70, 80 i współczesnych. Zespół występował na dużych i małych scenach w Polsce – od Jastrzębiej Góry przez Lesko, po Mazury. Założeniem grupy jest zainteresowanie swoim repertuarem publiczności o różnych gustach muzycznych.

www. Nagła Zmiana Klimatu

Organizatorzy:

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners