Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Daughtry - Spaceship
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.03
2014
„Powrót Przebojów"

„Powrót Przebojów"

 
„Powrót Przebojów"
Krakowska Orkiestra Staromiejska zaprasza na koncert „Powrót Przebojów", 23 marca w niedzielę o godz. 18.00, w Sali Teatralnej Klubu Garnizonowego, ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie.


W programie koncertu utwory m.in. takich kompozytorów oraz artystów jak: Anthony Kosko, Tom Jones, Neil Diamond, Irving Berlin, Cole Porter, Benny Andersson, Bjorn Ulvaeus.

Krakowska Orkiestra Staromiejska ma za sobą 25 lat działalności i występy na licznych scenach w Polsce i Europie. Zespół chętnie i z sukcesami bierze udział w imprezach i festiwalach muzycznych oraz w międzynarodowych projektach orkiestrowych i artystycznych.

KOS jest zespołem o młodzieżowym, bigbandowym brzmieniu, z dominującym repertuarem muzyki rozrywkowej, uzupełnianej o dynamiczne choreograficzne show.

Dyrygent Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej Wiesław Olejniczak jest pracownikiem Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej. Orkiestra i jej dyrygent zostali wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami.

Niedzielny koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Rektora Politechniki Krakowskiej.
 
Oficjalna strona orkiestry: www.k-o-s.pl

Radio Nowinki będzie rozdawac wejściówki!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners