Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - 10 Speechless
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.12
2013
Plany Kwadratu na grudzień

Plany Kwadratu na grudzień

 
Plany Kwadratu na grudzień
Klubu Kwadrat przedstawiać Wam zapewne nie trzeba, ale rozkład jazdy na grudzień przypomnieć warto!

TSA, Hellias

Data: 06.12.2013r.

Start: 20:00

 

TSA (skrót od: Tajne Stowarzyszenie Abstynentów) – polski zespół rockowy, zaliczony do prekursorów heavy metalu w Polsce. Powstał w 1979 roku w Opolu z inicjatywy gitarzysty Andrzeja Nowaka i basisty Tomasza ‚Whatfora’ Zatwarnickiego. Zespół zadebiutował w 1981 roku singlem Mass Media/Wpadka, jednakże pierwszy album studyjny pod tytułem TSA ukazał się dopiero w 1983 roku.

Na początku XXI w. Nowak, Piekarczyk, Machel, Niekrasz i Kapłon podjęli rozmowy, które przyniosły ugodę między muzykami, co przyczyniło się do wznowienia działalności TSA. W 2004 roku ukazał się pierwszy po reaktywacji album zatytułowany Proceder, który uzyskał nominację do Fryderyka – nagrody polskiego przemysłu fonograficznego. Płyta została wydana przez wytwórnię muzyczną Metal Mind Productions, która tego samego roku wydała szereg reedycji wydawnictw zespołu.

Więcej o zespole znajdziesz na - http://www.tsa.com.pl 

 

RENATA PRZEMYK

Data: 07.12.2013r.

Start: 20:00

Renata Przemyk - Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1989, na XXV Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobyła Grand Prix i nagrodę dziennikarzy. Przez rok śpiewała w zespole Ya Hozna. Po rozstaniu z zespołem w listopadzie 1990 r. rozpoczęła karierę solową. Zapraszana była na wiele ważnych festiwali piosenki, m.in. do Opola, Jarocina, Wrocławia i Sopotu.

W 2009 roku Renata Przemyk założyła akustyczne trio o nazwie Acoustic Trio. Nowy projekt zakłada więcej improwizacji podczas koncertów. W repertuarze Acoustic Trio znajdują się kameralne, wyciszone, melancholijne utwory artystki.

Więcej o artystce znajdziesz na - http://www.renataprzemyk.art.pl/main.php

LORDI

Data: 08.12.2013r.

Start: 19:00

8 grudnia 2013 w klubie Kwadrat w Krakowie wystąpi formacja LORDI.

Fiński zespół horror-rockowy zyskał popularność dzięki zwycięstwu na festiwalu Eurowizja w 2006r utworem “Hard Rock Hallelujah”.

Zespół przyjedzie do Polski w ramach promocji nowej płyty “To Beast Or Not To Beast”, która ukazała się 1 marca nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to pierwszy od 4 lat i drugi w ogóle koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w grudniu w naszym kraju.

INDIOS BRAVOS, Lorein

Data: 15.12.2013r.

Start: 19:00

Indios Bravos – założona w 1997 roku polska grupa muzyczna grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa.

Obecnie zespół kończy pracę nad nowy albumem JATATA, którego premiera przewidziana jest na październik 2013 roku, a nowe utwory już dziś można usłyszeć na koncertach.

Obecny skład zespołu
Piotr Banach – gitara
Piotr Gutkowski (Gutek) – śpiew
Krzysztof Sak – gitara
Rysiek Łabul – gitara basowa
Lech Grochala – instrumenty perkusyjne (od września 2007)

AYO

Data: 19.12.2013r.

Start: 20:00

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners