Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czeslaw Spiewa - Efekt Uboczny Trzezwosci
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.11
2013
Mikołajki 2013

Mikołajki 2013

 
Mikołajki 2013
Już po raz 26. studenci Politechniki Krakowskiej prowadzą mikołajkową akcję charytatywną. Zbierają pieniądze na prezenty i sprzęt rehabilitacyjno-sportowy dla dzieci z domów dziecka, ośrodków opiekuńczo-wychowawczych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych w Krakowie.

Zbiórka od samego początku prowadzona jest na terenie Politechniki Krakowskiej, a od 2005 r. również na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

W tym roku kwesta rozpoczyna się w poniedziałek 18 listopada i potrwa do 5 grudnia. 6 grudnia św. Mikołaj odwiedzi dzieci na obiekcie sportowo-rekreacyjnym Cracovii, gdzie otrzymają wymarzone prezenty oraz spotkają się ze sportowcami tego klubu.

W ubiegłym roku dzięki ofiarności studentów, pracowników uczelni oraz mieszkańców Krakowa udało się zebrać 35 106,78 zł i była to rekordowa kwota w historii tej akcji.

Patronat honorowy nad akcją objęli Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz JM Rrektor Politechniki Krakowskiej prof. Kazimierz Furtak.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners