Tides From Nebula - Only With Presence

Konkurs w Pantograf Cafe!

Będziesz mieć wysoką średnia w sesji zimowej? Możesz zyskać na tym w kawiarni Pantograf Cafe na Wydziale Mechanicznym!

Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Krakowskiej, którzy w terminie 20.01-15.02.2014 r. zaliczą sesję zimową 2014 i zgłoszą się do udziału w konkursie. Laureatami konkursu zostanie 10 studentów z najwyższą średnią ocen z sesji zimowej 2014 (spośród uczestników konkursu).Nagrodami w konkursie dla każdego z 10 laureatów jest 5 sztuk piwa lanego (0,5 l) lub 5 kaw (jak ktoś nie lubi piwka;).

Regulamin konkursu znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku